WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O AIDS
1 grudnia to dzień walki z Aids. Jak co roku uczniowie klas ósmych podejmują próbę sprawdzenia swoich wiadomości w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Aids. Pierwszy etap konkursu odbył się 5 grudnia i wzieli w nim udział wszyscy uczniowie klas ósmych. Najwyższe wyniki w konkursie uzyskały : z klasy 8a – Marysia Rogala, Oliwia Sanocka i Nadia Reczulska, z klasy 8b – Aleksandra Nowicka, Nadia Lesińska i Aleksandra Sadzikowska. Uczennice te przechodzą do drugiego etapu konkursu w którym będą walczyć o tytuł Mistrzów Wiedzy o Aids. Gratulujemy i życzymy powodzenia w drugim etapie konkursu.
red.: E. zielińska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!