WYNIKI FINAŁU V OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY ANTYSMOGOWEJ
Dnia 14 kwietnia 2026 roku uczennice naszej szkoły uczestniczyły w Olimpiadzie Antysmogowej .
Do etapu wojewódzkiego zaklasyfikowały się: Aleksandra Nowicka, Wiktoria Pigłowska; Laura Banyś; Kalina Łądkowska, Pola Kalisz, Gracjana Jankowska, Hanna Wenderlich, Agata Koczan, Kalina Wiza
Finalistkami Olimpiady Antysmogowej zostały: Aleksandra Nowicka, Wiktoria Pigłowska, Hanna Wenderlich, Agata Koczan, Laura Banyś, Kalina Łądkowska, Kalina Wiza
Laureatkami V Olimpiady Antysmogowej są:
II miejsce - Aleksandra Nowicka
II miejsce - Laura Banyś
III miejsce - Hanna Wenderlich
III miejsce - Agata Koczan
III miejsce - Wiktoria Pigłowska
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
red.: E. Zielińska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!