MAJOWE ŚWIĘTO!
W naszej szkole pamiętamy o ważnych wydarzeniach.
Przed nami długi weekend i Święto Konstytucji 3 maja. Na godzinach
z wychowawcą uczniowie dowiedzieli się, lub przypomnieli sobie co to jest konstytucja oraz poznali ciekawostki związane z konstytucją 3 maja.
W salach lekcyjnych pojawiły się gazetki okolicznościowe.
W ostatnim dniu nauki przed majowymi świętami społeczność szkolna pojawiła się w barwach narodowych lub z akcentami biało-czerwonymi.
red.: A. Zwolińska-Piątek


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!