HIV TO NIE WYROK- ŚWIADOMI I SOLIDARNI
Od 1988 roku dzień 1 grudnia jest obchodzony jako Światowy Dzień AIDS. Jego celem jest uwrażliwienie na problem oraz solidaryzowanie się z ludźmi dotkniętymi tą chorobą. Jest to bardzo ważna data, która integruje wiele działań związanych z profilaktyką HIV/AIDS, podejmowanych na całym świecie. 1 grudnia w naszej szkole odbył się pierwszy etap Szkolnego Konkursu Wiedzy o Aids pod hasłem „ HIV to nie wyrok- świadomi i solidarni” w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie klas ósmych. Najlepsze wyniki w konkursie uzyskali z klasy 8a Maria Rogala, Nadia Reczulska i Oliwia Sanocka, z klasy 8b Aleksandra Nowicka, Aleksandra Sadzikowska i Nadia Lesińska. Uczniowie ci przeszli do drugiego etapu konkursu, stając się edukatorami wiedzy o Aids w naszej szkole. Drugi etap konkursu odbył się 23 kwietnia . Wszystkie grupy wykazały się dużą kreatywnością i wiedzą w tej dziedzinie. Tegoroczny tytuł MISTRZÓW WIEDZY O AIDS zdobyli uczniowie klasy 8a Maria Rogala, Nadia Reczulska i Martyna Bałchanowska. Gratuluję Wam i dziękuję za ogrom pracy jaki włożyłyście w to przedsięwzięcie .
Serdeczne podziękowania składam na ręce Rady Rodziców za ufundowanie nagród, Pani Ani Andrzejczak za pomoc wykonaniu dyplomów i przygotowanie sprzętu oraz członkom Komisji Konkursowej Pani Marii Królik, Pani Hannie Kusiak i Pani Małgorzacie Piwowarczyk. Koordynator i prowadząca konkursu Ewa Zielińska
red.: E. Zielińska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!