Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
29 października 2025 roku klasy 3b i 3c odwiedziły cmentarz w Szydłowie, aby posprzątać mogiły i zapalić znicze. To piękna lekcja szacunku i wdzięczności dla tych, którzy byli przed nami…
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!