WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY- ETAP SZKOLNY
W dniu 30 października 2025 w naszej szkole odbył się Wojewódzki Konkurs Geograficzny.
W konkursie wzięło udział czterech uczestników. Do awansu zabrakło zaledwie kilka punktów. To doświadczenie zapewne przysłuży się do sukcesu w następnych latach. Wszystkim uczestnikom gratuluję dużego zaangażowania, poszerzenia swojej wiedzy geograficznej oraz ambicji iście olimpijskiej.
red.: K. Wojdylak


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!