29 października 2025 roku klasy 3b i 3c odwiedziły cmentarz w Szydłowie, aby posprzątać mogiły i zapalić znicze. To piękna lekcja szacunku i wdzięczności dla tych, którzy byli przed nami… red:J. Patyniak, B.Sadkowska
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!