WYJAZD DO OSIEKA NAD NOTECIĄ
27 marca uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wraz z nauczycielami odwiedzili Muzeum Kultury Ludowej w Osieku nad Notecią. Dzieci wzięły udział w warsztatach wielkanocnych tworzyły pisanki metodą batikową (zdobienie woskiem i farbowanie jajek) oraz własne palemki. Była też przejażdżka bryczką, kiermasz świąteczny i zwiedzanie urokliwego skansenu ze starymi chatami. Całość odbyła się w pięknej, wiosennej scenerii wśród brzóz. To był wyjątkowy, radosny i słoneczny dzień.
red.: B. Kamińska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!