Logo Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

WYJAZD DO OSIEKA NAD NOTECIĄ

Ocena 0/5

27 marca uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wraz z nauczycielami odwiedzili Muzeum Kultury Ludowej w Osieku nad Notecią. Dzieci wzięły udział w warsztatach wielkanocnych tworzyły pisanki metodą batikową (zdobienie woskiem i farbowanie jajek) oraz własne palemki. Była też przejażdżka bryczką, kiermasz świąteczny i zwiedzanie urokliwego skansenu ze starymi chatami. Całość odbyła się w pięknej, wiosennej scenerii wśród brzóz. To był wyjątkowy, radosny i słoneczny dzień.

red.: B. Kamińska

Galeria zdjęć

19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności