ORTOGRAFICZNE ZMAGANIA UCZNIÓW POWIATU PILSKIEGO
28 marca 2026r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXXII Konkursie Ortograficznym Szkół Podstawowych pod patronatem Prezydenta m. Piły.
W zmaganiach uczestniczyli:
· Klasy III – Łucja Łesyk, klasa IIIb
· Klasy IV – Jan Sikora, klasa IVa
· Klasy V – Wioletta Wiesiołek, klasa Vb
· Klasy VI – Nadia Behrendt, klasa VIc
· Klasy VII – Lena Rachwalska, klasa VIIb
· Klasy VIII – Lena Wojdyła, klasa VIIIb
Sukcesem naszych uczniów jest udział w tym konkursie.
Wszystkim uczestnikom zmagań ortograficznych gratulujemy .
red.: Nauczyciele języka polskiego


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!