TYDZIEŃ PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY RÓWIEŚNICZEJ
W dniach 29 września – 3 października nasza szkoła włączyła się w Tydzień Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej zorganizowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Uczniowie i nauczyciele wyróżniali się w tym czasie pomarańczowymi akcentami stroju symbolem sprzeciwu wobec przemocy i znakiem wspólnego budowania przyjaznej szkoły.
Odbyły się rozmowy w klasach, zajęcia wychowawcze i działania integracyjne, które przypominały, że każdy zasługuje na szacunek, akceptację i życzliwość. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej pokazaliśmy, że razem możemy tworzyć atmosferę wsparcia, zrozumienia i otwartości.
Szkoła to miejsce nauki, ale też przestrzeń, w której wszyscy uczymy się być w poczuciu równowagi, radości i wzajemnego szacunku.
red.: B. Kamińska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!