LIST DO TATY
29 września uczniowie obecnych klas piątych i szóstych wzięli udział w gali rozdania nagród uczestnikom Ogólnopolskiego Konkursu „LIST DO TATY”. Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej od wielu lat realizuje zadania konkursowe – propagowanie dojrzałego i odpowiedzialnego ojcostwa.
Uczestnicy napisali pracę w formie listu na temat: kim jest i co dla mnie znaczy mój tata.
W naszej szkole piękne listy napisali:
- Jakub Stańko
- Maksymilian Grączewski
- Hanna Goździewska
- Wioletta Wiesiołek
- Mateusz Sierocki
- Sofiia Zvonkovska
- Antoni Wojtyniak
- Julia Stefaniak
- Aleksandra Kamyszek
Podczas gali uczniowie otrzymali dyplomy i słowa uznania od Senatora Adama Szejnfelda.
Pełni wrażeń wrócili do szkoły, by zachęcić swoich młodszych kolegów do wcięcia udziału w kolejnej edycji konkursu - już za dwa lata.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!