PODSUMOWANIE AKCJI WSPARCIA DLA PANI BOŻENY KOBIAŁKI
Szkolne Koło Wolontariatu po raz kolejny udowodniło, że nasza społeczność potrafi jednoczyć się wokół osób potrzebujących. Podczas ostatnich wywiadówek zorganizowana została słodka kawiarenka, a przez cały tydzień trwała także zbiórka do puszek na rzecz pani Bożeny Kobiałki – wieloletniej nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej w naszej szkole, która dziś sama potrzebuje wsparcia.
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich osób dobrej woli udało się zebrać imponującą kwotę 6552,31 zł. Zebrane środki zostały przekazane pani Bożenie, która przekazuje serdeczne podziękowania za każdy gest życzliwości i za to, że może liczyć na swoją szkolną społeczność, która pamięta o niej i nie pozostaje obojętna.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to piękne dzieło pomocy – tym, którzy piekli ciasta, kupowali słodkości, wrzucali datki do puszek, a także wspierali zbiórkę internetową. To dzięki Wam mogliśmy wspólnie zrobić coś naprawdę ważnego.
Każdy, nawet najmniejszy gest, ma ogromne znaczenie. Razem możemy więcej!
Szkolne Koło Wolontariatu


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!