DZIEŃ CHŁOPAKA W KINIE
Z okazji Dnia Chłopaka uczniowie klas VI wybrali się wspólnie do kina na film *„Skrzaty. Nowy początek”*.
Seans poprzedziła ciekawa i wartościowa prelekcja poświęcona tematom ważnym dla młodzieży – przyjaźni, problemom akceptacji w grupie oraz trudnym doświadczeniom związanym z odrzuceniem.
Film dostarczył wielu emocji, a jednocześnie stał się punktem wyjścia do refleksji nad tym, jak ważne są wzajemny szacunek, wsparcie i budowanie dobrych relacji w grupie.
Był to dzień pełen wrażeń, który łączył w sobie element edukacyjny i integracyjny. Wspólne wyjście sprawiło uczniom wiele radości i na długo pozostanie w pamięci.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!