PASOWANIE NA CZYTELNIKA
W dniu 13.03.2026 w bibliotece szkolnej uczniowie pierwszych klas zostali uroczyście pasowani na czytelnika.
Przypomnieliśmy wspólnie jak należy dbać o książki, rozwiązaliśmy zagadki o bohaterach z książek.
Uroczyście ślubowaliśmy, że będziemy czytać książki i o nie dbać.
Każdy czytelnik otrzymał na pamiątkę tego wydarzenia książkę z dyplomem i zakładkę.
Na koniec zaśpiewaliśmy piosenkę o tym, że czytanie to wielka przygoda.
red.: M. Piwowarczyk


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!