PLANETARIUM- LEKCJA ASTRONOMII W NASZEJ SZKOLE
W dniach od 2 do 4 marca naszą szkołę odwiedziło mobilne Planetarium. Uczniowie uczestniczyli w 3 różnych seansach, najmłodsi w pokazie „ Statek kosmiczny planeta Ziemia „ starsze dzieci w pokazie „Od gwiezdnego pyłu do planet” oraz „Wszechświat wokół nas”. Planetarium Nieba Północnego to nauka oraz świetna zabawa. Uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w niezapomnianej lekcji astronomii pod ogromną kopułą namiotu przy wykorzystaniu technik multimedialnych i autowizualnych. Podziwiali rozgwieżdżone niebo, konstelację gwiazd, przyswajali wiedzę o kosmosie. Wszyscy uczestnicy pokazów byli zachwyceni i z większym zainteresowaniem będą obserwować niebo, wypatrując nowych narodzin gwiazdy.
red.: E. Zielińska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!