INTEGRACJA NA SPORTOWO - KLASY IVA, IVB I IVC W KRĘGIELNI
Kto powiedział, że nauka odbywa się tylko w ławkach? W ubiegły piątek klasy czwarte A, B i C zamieniły zeszyty na kule do kręgli i sportowe obuwie! Nasze wyjście do kręgielni było pełne zdrowej rywalizacji, okrzyków radości i...samych "strike'ów" (no, prawie! ;)
Ale to koniec wrażeń! Po emocjonujących rozgrywkach ruszyliśmy na wyspowy plac zabaw w Pile, żeby spalić resztki energii i nacieszyć się wspólnym czasem na świeżym powietrzu. Słońce, śmiech i integracja na 100% - to był dzień, który zapamiętamy na długo.
red.: K. Wojdylak


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!