OLIMPIADA ANTYSMOGOWA 2026
Dnia 17 marca o godzinie 10:00, uczennice naszej szkoły przystąpiły do testu Olimpiady Antysmogowej. Olimpiada odbyła się na platformie konkursowej Edukacyjnej Sieci Antysmogowej. Do pierwszego etapu przystąpiło 16 uczennic. Do drugiego wojewódzkiego etapu Olimpiady zaklasyfikowało się 9 uczennic klasy 8b: Gracjana Jankowska, Pola Kalisz, Kalina Łądkowska, Laura Banyś, Agata Koczan, Hanna Wenderlich, Aleksandra Nowicka, Wiktoria Pigłowska, Kalina Wiza
Serdecznie gratulujemy dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie który odbędzie się 31 marca o godzinie 10:00.
red.: E. Zielińska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!