OFICJALNE WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO
Mam ogromną przyjemność ogłosić, iż uczennica naszej szkoły Hanna Wenderlich z klasy 8b została finalistką wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Uzyskała 74% punkty z całego testu co jest bardzo dobrym wynikiem.
Haniu gratuluję Ci ogromnego sukcesu i jestem z Ciebie bardzo dumna. To przyjemność pracować z tak zdolną i ambitną uczennicą.
red.: E. Zielińska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!