NOWOROCZNE PRZEDSTAWIENIE
Uczniowie klasy 2a i 2c zaprezentowali przedstawienie noworoczne przed uczniami klas pierwszych oraz dziećmi z przedszkola – grupy Misie. Młodzi aktorzy spisali się znakomicie. Było wiele uśmiechów, piękne występy, a całość uświetniła wspólnie zaśpiewana piosenka. Wszystkim dopisywały dobre humory, a spotkanie stało się doskonałą okazją do integracji starszych i młodszych dzieci.
Red.: N. Rychlik, M. Mahlke

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!