GRAMY RAZEM z WOŚP
Podczas 34 Finału WOŚP uczniowie z klasy 3b Zespołu Szkół w Szydłowie zebrali kwotę 1479,35 zł. Nie byłoby to możliwe bez Was drodzy uczniowie, wsparcia Waszych rodziców, dyrekcji szkoły, nauczycieli oraz pracowników obsługi.
Pięknie dziękujemy. Tak trzymać - „Do końca świata i o jeden dzień dłużej”.
SIEMA do zobaczenia na 35 Finale WOŚP.
red.: B. Sadkowska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!