Logo Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

GRAMY RAZEM z WOŚP

Ocena 0/5

Podczas 34 Finału WOŚP uczniowie z klasy 3b Zespołu Szkół w Szydłowie zebrali kwotę 1479,35 zł. Nie byłoby to możliwe bez Was drodzy uczniowie, wsparcia Waszych rodziców, dyrekcji szkoły, nauczycieli oraz pracowników obsługi.

Pięknie dziękujemy. Tak trzymać  - „Do końca świata i o jeden dzień dłużej”.

SIEMA do zobaczenia na 35 Finale WOŚP.

 

red.: B. Sadkowska

Galeria zdjęć

IMG_8154 IMG_8161 IMG_8164 IMG_8174 IMG_8175 IMG_8179 IMG_8180 IMG_8181 IMG_8188 IMG_8189 IMG_8215 IMG_8217 IMG_8219
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności