DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASACH PIĄTYCH
Uczniowie klas piątych Dzień Chłopaka świętowali w Wałczu.
Podziwiali jezioro Raduń i most wiszący „Kłosowski” podczas rejsu statkiem. Spacerowali Promenadą i Wałecką Aleją Gwiazd Sportu, spędzili aktywnie czas na placu zabaw, chłodząc emocje zabawy lodami Krówka.
Sił nabrali w pizzerii Si, w której mogli ochłonąć po aktywności fizycznej.
Pełni wrażeń i wspomnień wrócili do szkoły, marząc o kolejnym wspólnym wyjeździe.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!