ZDROWIE Z KLASĄ
W Roku Szkolnym 2025/2026 Nasza Szkoła przystąpiła do programu: ZDROWIE Z KLASĄ.
Program ten ma na celu budowanie "szkół odpornych zdrowotnie" poprzez wzmacnianie kompetencji zdrowotnych zarówno uczniów jak i nauczycieli. Nasi Młodzi Ambasadorzy Zdrowia to grupa co najmniej 5 uczniów (pod opieką nauczycieli - Sojuszników Zdrowia) przygotowali i przeprowadzili badanie-diagnozę. Diagnoza miała na celu poznanie opinii nie tylko uczniów, ale też nauczycieli i innych pracowników szkoły. Wyniki diagnoz zostaną omówione na najbliższych obradach: "OKRĄGŁEGO STOŁU", o których poinformujemy już wkrótce.
RAZEM TWORZYMY ZDROWE MIEJSCE DO NAUKI !
red.: K. Wojdylak

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!