WYJAZD INTEGRACYJNY KLAS PIĄTYCH
5 września 2025r. uczniowie klas piątych pod opieką swoich wychowawców i Pani Magdaleny Łukajewicz radośnie uznały rok szkolny 2025/2026 za otwarty. Radośnie, bo spędziły czas w Parku na Wyspie w Pile.
Uczniowie doskonale bawili się na placach zabaw, korzystali z wszystkich możliwych atrakcji. Nie zabrakło pysznych lodów i (jak zawsze ) wizyty w McDonald's.
Zmęczeni, ale w doskonałych humorach piątoklasiści wrócili do szkoły i już nie mogą doczekać się kolejnych wyjazdów.
red.: J. Świderska, A. Zwolińska-Piątek


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!