WARSZTATY Z PIERWSZEJ POMOCY
W dniu 12 września 2025 roku, w ramach Tygodnia Zdrowia, odbyły się wyjątkowe warsztaty
z pierwszej pomocy dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej.
Spotkanie poprowadzili Anna Wiza sekretarz OSP Szydłowo i Przemysław Hawrylczak, Naczelnik OSP Szydłowo, którzy w ciekawy i przystępny sposób przekazali dzieciom najważniejsze informacje na temat udzielania pierwszej pomocy. Uczniowie, pod opieką swoich wychowawców, dowiedzieli się, jak reagować w sytuacjach zagrożenia życia i jak prawidłowo udzielić pomocy osobie potrzebującej.
Serdecznie dziękujemy jeszcze raz Pani Annie, Panu Przemkowi oraz Gospodarzowi OSP Szydłowo Panu Andrzejowi Bartoszowi za wsparcie i pomoc w organizacji spotkania. To dla nas ogromna radość i wartość, że możemy zawsze liczyć na Państwa profesjonalizm i zaangażowanie. Dziękujemy!
red.: Bożena Kamińska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!