INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO
1 września powróciliśmy do szkolnych ławek, do przyjaciół, nauczycieli i nowych wyzwań.
W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Przewodnicząca Rady Gminy Pani Katarzyna Miernowska, Wójt Gminy Szydłowo Pan Tobiasz Wiesiołek, Główny specjalista ds. oświaty i kultury Pani Anna Witkowska – Oleszyńska; pracownicy szkoły, rodzice i uczniowie.
Dyrektor Szkoły, Pan Wiktor Gawrylczuk, rozpoczynając nowy rok szkolny, witając gości, członków Rady Rodziców i nowych uczniów, wspomniał również o kolejnej – 86. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Wraz z zaproszonymi gośćmi życzył uczniom wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy zachęcając do aktywnego kształcenia i rozwijania swoich umiejętności.
Na koniec obejrzeliśmy krótką część artystyczną.
Niech nowy rok szkolny będzie czasem pozytywnej energii!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!