Logo Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO

Ocena 0/5

1 września powróciliśmy do szkolnych ławek, do przyjaciół, nauczycieli i nowych wyzwań.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Przewodnicząca Rady Gminy Pani Katarzyna Miernowska, Wójt Gminy Szydłowo Pan Tobiasz Wiesiołek, Główny specjalista ds. oświaty i kultury Pani Anna Witkowska – Oleszyńska; pracownicy szkoły, rodzice i uczniowie.

Dyrektor Szkoły, Pan Wiktor Gawrylczuk, rozpoczynając nowy rok szkolny, witając gości, członków Rady Rodziców i nowych uczniów, wspomniał również o kolejnej – 86. rocznicy wybuchu II wojny światowej.  Wraz  z zaproszonymi gośćmi życzył uczniom wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy zachęcając do aktywnego kształcenia i rozwijania swoich umiejętności.

Na koniec obejrzeliśmy krótką część artystyczną.

Niech nowy rok szkolny będzie czasem pozytywnej energii!

Galeria zdjęć

DSC03723 DSC03724 DSC03725 DSC03726 DSC03727 DSC03728 DSC03729 DSC03730 DSC03731 DSC03732 DSC03733 DSC03734 DSC03735 DSC03736 DSC03737 DSC03738
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności