WYJAZD DO NADLEŚNICTWA ZDROJOWA GÓRA
Uczniowie klas IIa i IIc wzięli udział w ciekawych zajęciach edukacyjnych o zwierzętach leśnych, podczas których dowiedzieli się wielu fascynujących rzeczy o mieszkańcach lasu . Na zakończenie wszyscy spotkali się przy wspólnym ognisku, gdzie nie zabrakło uśmiechu, rozmów i miłej atmosfery. To był dzień pełen wrażeń i nauki.
red.: N. Rychlik, M. Mahlke


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!