WARSZTATY ZDROWEGO ŻYWIENIA W KLASACH I – V
Naszą szkołę odwiedziła pani dietetyk kliniczna Aleksandra Cwener, która w ramach projektu zorganizowanego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przeprowadziła wykłady na temat świadomego, zdrowego odżywiania się. Po prelekcji o zasadach zdrowego stylu życia, dzieci miały okazję wykorzystać wiedzę w praktyce. Uczniowie wykonali pełne witamin koktajle owocowo – warzywne.
Następnie przyszedł również czas na lekcję ogrodnictwa, klasy otrzymały minizestaw do sadzenia warzyw. Już mamy pierwsze zielone plony.
Dziękujemy Pani Aleksandrze za zaangażowanie.
red.: A. Nowak


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!