DZIEŃ DZIECKA W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
Tegoroczne świętowanie z okazji Dnia Dziecka w edukacji wczesnoszkolnej rozpoczęło się od pełnego radości pikniku na świeżym powietrzu. Następnie dzieci schłodziły się pysznymi lodami z Manufaktury Lodów Prawdziwych Krówka. Na koniec odbył się emocjonujący turniej sportowy, zorganizowany przez trzech zaangażowanych rodziców z klasy 1b - Panią Joannę Olejarczyk, Panią Sylwię Sobalę oraz Pana Kamila Zielińskiego, którym bardzo dziękujemy.
Red. A. Nowak


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!