SZKOLNE SPŁAWIKOWE ZAWODY WĘDKARSKIE
W środę 10.06.2026 r. nasi uczniowie zamienili szkolne ławki na wędkarskie krzesełka, wędki spławikowe, zanęty i przynęty.
W koleżeńskiej atmosferze rywalizowali oni o miejsca na podium i tytuł Wędkarskiego Mistrza Naszej Szkoły.
Pogoda dopisała, humory również, a ryby... cóż, ryby podjęły wyzwanie a po złowieniu chętnie wróciły do... wody!
Rywalizacja była niezwykle zacięta, a o końcowym sukcesie zdecydowała ilość, centymetry a nawet gramy.
Oto podium tegorocznych zawodów:
1 miejsce oraz tytuł Wędkarskiego Mistrza Szkoły wywalczył: Igor Andrzejewski kl. 8a
2 miejsce: Karol Majda kl. 8a
3 miejsce: Aleksander Lupa kl. 7a
Przyznano również nagrodę specjalną! Statuetka oraz wyróżnienie za Największą Złowioną Rybę -okoń- trafiła do: Wojciech Encminger kl. 7c
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za sportową postawę, cierpliwość (która u wędkarzy jest kluczowa!) oraz świetną zabawę w duchu fair play.
Dziękujemy Szkolnej Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.
Do zobaczenia nad wodą za rok!
Organizacja i przeprowadzenie zawodów to dzieło pani Karoliny Wojdylak.
Kto już rozpoczął treningi spinningowe i spławikowe?
Szkolne zawody wędkarskie są kontynuacją organizowanych już od wielu lat, zawodów przez Pana Dyrektora Wiktora Gawrylczuka.
red.: K. Wojdylak


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!