PIĘKNY JESIENNY DZIEŃ … 14 PAŹDZIERNIKA
Do jednych z najbardziej uroczystych dni w szkole należy Dzień Edukacji Narodowej, dzień w którym uczniowie wyrażają wdzięczność i uznanie dla pięknej, aczkolwiek trudnej pracy pedagogów oraz pracowników szkoły. Święto to upamiętnia rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej. Najstarsi uczniowie zapraszali wszystkich przybyłych pracowników do stołu. W konferencyjnej kawiarence, przy kawie, herbacie i słodkościach wysłuchano życzeń od Dyrekcji, uczniów i Przyjaciół szkoły. Piękną niespodzianką były piosenki w wykonaniu utalentowanych uczniów, pokaz akrobatyczny oraz przedstawienie dotyczące pracy nauczycieli. Na koniec wystąpił najlepszy szkolny DJ – Ksawier, który porwał wszystkich do szaleńczego tańca.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych uczniów, Pani Ani – szkolnej fotoreporterki; Pana Marka, który jest niezastąpiony w oprawie muzycznej oraz Panów przygotowujących miejsce do uroczystości.
red.: A. Sawicka, B. Czapla

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!