SUKCES NASZEJ UCZENNICY !
Z ogromną radością informujemy, o sukcesach uczennicy kl.7a Agaty Kasior.
19.09.25r. została laureatką etapu gminnego XXIII Olimpiady Ekologicznej Powiatu Pilskiego.
Agata z powodzeniem reprezentowała naszą szkołę w etapie powiatowym Olimpiady Ekologicznej. Trzeciego października znalazła się w gronie laureatów, zdobywając wyróżnienie.
Teraz przygotowuje się do udziału w etapie ponadpowiatowym XVI Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski.
Serdecznie gratulujemy Agacie życząc dalszych sukcesów.
Trzymamy kciuki !
red.: J. Karpińska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!