CO NAM W DUSZY GRA?
15.10.2025 naszą szkołę odwiedzili muzycy z Łódzkiego Biura Koncertowego „Wirtuoz”, w składzie: Armen Karapetyan, Pavel Samokhin i Piotr Muszyński. Trio „Orient -Exspress”, bo taką nazwę nosi grupa, zaprezentowało program zatytułowany „Co nam w duszy gra?”. Mogliśmy posłuchać wspaniałych utworów instrumentalnych i instrumentalno-wokalnych z całego świata. Poznaliśmy bliżej różne instrumenty – trąbkę, bongosy, marakasy, duduk. Jednak największe wrażenie na wszystkich zrobił instrument pochodzący z Australii – didjeridu - niektórzy nawet na nim mogli zagrać. Oczywiście nie zabrakło quizów i konkursów z nagrodami , a nawet wspólnego tańca. Dzisiejsze spotkanie z żywą muzyką było niezwykłym czasem. Dziękujemy!
red.: M. Świderski


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!