NIECH KAŻDY SIĘ DOWIE, ŻE DZISIAJ KLASY PIĄTE ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ KOBIET
10 marca 2026r. klasy piąte spędziły czas w Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile.
W Centrum Symulacji Medycznych w Katedrze Pielęgniarstwa uczniowie mogli zająć się potrzebującymi różnego wsparcia pacjentami.
W Katedrze Kosmetologii zadbali o swoje dłonie, następnie uczestniczyli w doświadczeniach chemicznych, które również wzbudziły ich zainteresowanie.
Po spacerze w promieniach marcowego słońca posilili się w McDonald’s.
Pełni wrażeń wrócili do szkoły, by planować kolejny klasowy wyjazd.
red.: J. Świderska, A. Zwolińska-Piątek

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!