NASZA SZKOŁA WŁĄCZA SIĘ W OBCHODY NARODOWEGO DNIA SPORTU!
Z radością informujemy, że nasza szkoła bierze udział w Narodowym Dniu Sportu, który w tym roku przypada 14 września.
W ramach obchodów tego wyjątkowego dnia w naszej szkole odbędą się treningi pokazowe prowadzone przez specjalistów, podczas których uczniowie będą mieli okazję spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych, poznać nowe formy aktywności i zainspirować się do dbania o zdrowy tryb życia.
Plan treningów:
- Poniedziałek – trening judo godzina 9.10
- Wtorek – trening akrobatyki godzina 10.00
- Środa – trening piłki siatkowej godzina 9.00
- Czwartek – trening piłki nożnej godzina 8.15
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do aktywnego udziału w wydarzeniu – to doskonała okazja, aby połączyć sport, zabawę i naukę!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!