FANTASTYCZNA WYCIECZKA DO FAMILY PARKU W BYDGOSZCZY!
Uczniowie klas 1a, 1b, 2a oraz 2c spędzili pełen wrażeń dzień w Family Parku. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, zabawy i niezapomnianych emocji.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty chemiczne prowadzone przez Profesora Ciekawskiego. Uczniowie mogli obserwować fascynujące doświadczenia, poznawać tajemnice chemii oraz aktywnie uczestniczyć w eksperymentach.
Radość, uśmiechy i świetna atmosfera towarzyszyły uczniom przez cały dzień. Wycieczka była także doskonałą okazją do integracji uczniów, wspólnego spędzenia czasu i budowania koleżeńskich relacji.
red.: N. Rychlik

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!