DZIEŃ KOBIET
W piątek 6 marca, w naszej szkole odbyła się uroczystość związana z obchodami Międzynarodowego Dnia Kobiet. Inicjatywę przejęły głównie dziewczęta przygotowując apel dla całej społeczności szkolnej. Scenę opanowali młodzi artyści, którzy grali, śpiewali i tańczyli dostarczając publiczności mnóstwo pozytywnych wrażeń. Było zabawnie, nastrojowo, romantycznie i, jak zawsze, profesjonalnie. Dziękujemy !!
red.: M. Świderski

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!