UROCZYSTE PASOWANE NA UCZNIA KLAS PIERWSZYCH
28 października odbyło się uroczyste Pasowanie na Ucznia klas pierwszych. Pierwszaki zaprezentowały swoje umiejętności zarówno wokalne, śpiewając piosenki, a także recytatorskie - mówiąc wiersze.
Punktem kulminacyjnym uroczystości było pasowane uczniów wielkim ołówkiem przez Panią Dyrektor. Dzieci dostały także dyplomy oraz kuferki z pomocami dydaktycznymi. Rada Rodziców przekazała wychowawcom bon ze środkami pieniężnymi. W klasach na dzieci czekał tort oraz różne smakołyki na pięknie nakrytym stole.
Dziękujemy naszym gościom za tak liczne przybycie oraz rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tej wspaniałej uroczystości. Przekazujemy jednocześnie wyrazy uznania dla Rady Rodziców za pamięć o pierwszakach.
Red.: A. Nowak


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!