SZKOLNY ETAP WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO
Dnia 16 października ośmioro uczniów naszej szkoły przystąpiło do szkolnego etapu Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Najwyższe wyniki uzyskały uczennice klasy 8b Wiktoria Pigłowska, Hanna Wenderlich, Aleksandra Sadzikwska oraz Pola Kalisz klasyfikując się do rejonowego etapu konkursu.
Gratuluję serdecznie osiągniętych wyników i bardzo cieszę się, że do naszej szkoły uczęszczają tak ambitni i zdolni uczniowie. Życzę wytrwałości i determinacji w dalszych przygotowaniach i sukcesu w etapie rejonowy.
red.: E. Zielińska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!