ZMAGANIA OLIMPIJSKIE
20.10.2025 Agata Kasior uczennica kl.7a reprezentowała naszą szkołę w XVI Ponadpowiatowej Olimpiadzie Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski. Agata była bliska wyniku potrzebnego do wyróżnienia. Jak to mówią: trening czyni mistrza. Agata trenuj aby za rok osiągnąć to o czym marzysz.
red.: M. Piwowarczyk

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!