WYCIECZKA KLAS V DO ŁEBY
W dniach 16-17 czerwca uczniowie klas piątych uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Łeby. Program wyjazdu był pełen atrakcji i dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń.
Pierwszego dnia zwiedziliśmy Muzeum Motyli oraz Muzeum Iluzji, które zachwyciły nas nie tylko ciekawymi eksponatami, ale również interaktywną formą prezentacji. Następnie meleksami udaliśmy się na ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym – było to niezapomniane spotkanie z wyjątkowym krajobrazem.
Drugiego dnia odwiedziliśmy Sea Park, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć pokazy tresowanych fok i uchatków. W czasie wolnym uczniowie korzystali z wielu atrakcji parku, ciesząc się wspólną zabawą i aktywnością na świeżym powietrzu.
Wycieczka była świetną okazją do integracji, zdobywania wiedzy i aktywnego spędzenia czasu. Wszyscy wróciliśmy zadowoleni i pełni wrażeń!
Serdeczne podziękowania kieruję do p. Bernadety Nitek, p. Magdaleny Furgały, p. Grażyny Plasun, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczniów, wspierali ich w czasie wyjazdu i przyczynili się do stworzenia wspaniałej atmosfery. Dzięki ich zaangażowaniu wycieczka była nie tylko bezpieczna, ale i pełna radości!
red.: A. Andrzejczak


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!