WYCIECZKA DO BERLINA
2 grudnia odbyła się szkolna wycieczka do Berlina. Podczas tego wyjazdu najpierw odbyliśmy kilkugodzinny spacer po mieście, mijając najważniejsze zabytki np. Pomnik Holokaustu, Bramę Brandenburską, Parlament, wyspę Muzeów. Doszliśmy do Placu Aleksandra, gdzie znajduje się Wieża Telewizyjna. Wjechaliśmy na tę Wieżę i podziwialiśmy panoramę miasta. Dodatkowo poczuliśmy magię Świąt, robiąc zakupy na Jarmarku Bożonarodzeniowym.
red.: A. Nowak

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!