OFICJALNE WYNIKI REJONOWEGO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO.
Dnia 21 listopada odbył się rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Do tego etapu przygotowywały się cztery uczennice z klasy 8b Wiktoria Pigłowska, Aleksandra Sadzikowska, Pola Kalisz oraz Hanna Wenderlich . Tegoroczny poziom etapu był bardzo wysoki. Wszystkie uczennice napisały bardzo ładnie test. Najwyższy wynik uzyskała Hanna Wenderlich powyżej 80% tym samym zaklasyfikowała się do etapu wojewódzkiego. Wszystkim dziewczętom dziękuję za wytrwałość i dużą determinację w czasie przygotowań a Hani gratuluję ogromnego sukcesu. Jestem przekonana że będzie godnie reprezentować naszą szkołę w etapie wojewódzkim.
red.: E. Zielińska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!