WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMARTCZNY - ETAP SZKOLNY
W dniu 23 października w naszej szkole odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. W konkursie wzięło udział pięciu uczniów klas ósmych, którzy z zaangażowaniem i determinacją zmierzyli się z wymagającymi zadaniami matematycznymi.
Choć w tym roku żaden z uczestników nie zakwalifikował się do etapu rejonowego, serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom odwagi, ambicji i chęci podjęcia wyzwania. Udział w konkursie to cenne doświadczenie oraz okazja do rozwijania pasji matematycznych.
Dziękujemy również nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu za ich wsparcie i zaangażowanie.
Nauczyciele matematyki

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!