SPOTKANIE WIGILIJNE
Klasa III A jeszcze przed spotkaniem wigilijnym rozpoczęła świąteczne przygotowania. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem wykonali piękne, ozdobne szyszki, które stały się wyjątkowymi prezentami. Koraliki były starannie przyczepiane na gorący klej, a całość dopełniły własnoręcznie przygotowane kartki z miłym, serdecznym słowem.
Podczas wspólnego spotkania przy stole, oprócz wspaniałych łakoci, dzieliliśmy się przede wszystkim dobrym słowem, życzliwością i radością. Wszystkim składamy serdeczne życzenia na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz nadchodzący Nowy Rok 2026! Życzymy tego, co najlepsze. Niech się Darzy!
red.: B. Kamińska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!