SIECIAKI
Uczniowie klas 1–3 rozpoczęli swoją przygodę z projektem edukacyjnym „Sieciaki”
Pierwsza lekcja online, która odbyła się w formie interaktywnego spotkania, już za nami – była ciekawa, angażująca i bardzo pouczająca. Zajęcia będą odbywać się cyklicznie i uczą dzieci bezpiecznego korzystania z internetu poprzez zabawę, filmy oraz przygody czwórki bohaterów – Sieciaków – którzy walczą z zagrożeniami w sieci.
Program pokazuje, jak reagować na niebezpieczne sytuacje online, promuje kulturalne i bezpieczne zachowanie w internecie oraz uczy higieny ekranowej.
Dbając o rozwój dzieci, mamy również na uwadze ich dobrostan psychiczny. Wierzymy, że świadome i odpowiedzialne korzystanie z nowych technologii jest ważnym elementem zdrowego i bezpiecznego dorastania.
Cieszymy się, że dzięki takim projektom możemy wspierać dzieci w tej ważnej cyfrowej podróży!
red.: N.Rychlik

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!