,,SIECIAKI” W AKCJI!
17 marca odbyły się drugie zajęcia online w ramach projektu Sieciaki, w których uczestniczyły wszystkie klasy 1–3. Tematem spotkania było nadużywanie ekranów i zagrożenia związane z nadmiernym korzystaniem z urządzeń cyfrowych. Spotkanie było aktywne i atrakcyjne, a przygotowane materiały pozwoliły uczniom zrozumieć, jak świadomie korzystać z technologii i dbać o cyfrową równowagę. Dzięki takim zajęciom możemy wspierać uczniów w budowaniu zdrowych nawyków cyfrowych i pomagać im bezpiecznie poruszać się w świecie online.
red.: N. Rychlik

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!