"SIECIAKI" – LEKCJA ONLINE
Uczniowie klas 1–3 po raz kolejny wzięli udział w zajęciach o bezpiecznym korzystaniu z internetu. Podczas lekcji uczniowie:
-poznali przykłady nieodpowiednich treści,
-dowiedzieli się, jak wpływają one na emocje,
-rozmawiali o tym, co zrobić w trudnych sytuacjach,
-uczyli się, gdzie szukać wartościowych materiałów.
Brawo dla wszystkich za aktywny udział!
Red.: N. Rychlik


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!